Mokyklos komanda – netradicinių sporto šakų Mokytojadoje

Jau antrus metus  Mokytojų dienos proga  buvo surengta ,, Netradicinių sporto šakų Mokytojada“, kurioje varžėsi net 15 komandų iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. Šiais metais Mokytojada vyko spalio 4 dieną ,,Atžalyno“ mokyklos sporto salėje.

Rajono pedagogai varžėsi įvairių rungčių varžybose: dalyvavo virtualių dviračių lenktynėse, išbandė savo jėgas ,,Ringo“ žaidime ir kompleksinėje linksmoje estafetėje.

Mūsų mokyklai atstovavo: G.Kaminskas, R.Mitrochinienė, R. Viederienė, R.Zemlickienė, A.Petrusevičienė, L.Mažeikaitė, L.Kėželienė. Mokytojai patyrė daug gerų emocijų, praleido linksmai laiką ir išbandė save netradicinių sporto šakų varžybose. Nuoširdžiausias ačiū  ,,Atžalyno“ bendruomenei.

 

Mokyklos sveikatą stiprinančios grupės

koordinatorė Laima Kėželienė

Mokytojados dalyviai

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.