Diena be automobilio

Rugsėjo 22 d. mokykloje vyko pradinių klasių mokinių projektas „Diena be automobilio“. Šiuo projektu siekėme atkreipti dėmesį į neigiamą transporto priemonių įtaką aplinkai bei žmonių sveikatai ir kvietėme prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Dailės, technologijų pamokose pirmokai piešė piešinį „Mano svajonių automobilis“, antrokai – „Mano kelias į mokyklą“. Trečiokai ir ketvirtokai gamino ekologiškas transporto priemones iš plastilino. Savo klasėse kūrė bendrą miestą, kuriame „važiavo“ tik ekologiškos transporto priemonės.

Pasaulio pažinimo pamokose pradinių klasių mokytojos kartu su mokiniais aptarė „Dienos be automobilio“ akcijos svarbą. Žiūrėjo mokomuosius filmukus, gvildeno jų temas, diskutavo.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Petrusevičienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Projektai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.